| Brand | Moki |
|---|---|
| Collection | Not Specified |
| Color | Not Specified |
| Franchise | Not Specified |
| Grade | Not Specified |
| Item Height | 21 cm |
| Item Length | 17 cm |
| Item Weight | 0.15 kg |
| Item Width | 5 cm |
| Items Included | Not Specified |
| MPN | Not Specified |
| Material | Not Specified |
| Model | Not Specified |
| Size | Not Specified |
| Type | Not Specified |
Check the listing for details. Moki Lite Headphone with Microphone. Color: Not Specified, Condition: New. Listed at 19.07 USD.