| Brand | Moki |
|---|---|
| Collection | Not Specified |
| Color | Not Specified |
| Franchise | Not Specified |
| Grade | Not Specified |
| Item Height | 23.5 cm |
| Item Length | 11 cm |
| Item Weight | 0.75 kg |
| Item Width | 18.5 cm |
| Items Included | Not Specified |
| MPN | Not Specified |
| Material | Not Specified |
| Model | Not Specified |
| Size | Not Specified |
| Type | Not Specified |
Check the listing for details. Moki Tommy Headphones (Black). Color: Not Specified, Condition: New. Listed at 29.27 USD.