| MPN | GLOBALIND-436657 |
|---|---|
| Material | secret |
| Color | secret |
| Type | secret |
| Item Length | 13.3 in |
| Item Width | 13.3 in |
| Item Height | 13.3 in |
| Brand | FixtureDisplays |
| Manufacturer | FixtureDisplays |
Check the listing for details. Molded Rubber Hose & Cable Ramp and Protector, Yellow. Color: secret, Condition: New. Listed at 94.13 USD. MOLDED RUBBER HOSE & CABLE RAMP Protect Hoses And Cables From Roll-Over Damage Using This Cable Protector Ramp. Designed to protect hose and cable from roll-over damage. Ideal for office and pedestrian applications. Interlocking design connects units for longer lengths. Top surface of ramp features anti-slip traction design. Manufactured from black molded rubber. Cable ramp offers a usable channel width of 1-7/16"W x 1/2"H. Measures 39"L x 5"W x 3/4"H overall. See More Details