| Brand | Mompmuir |
|---|---|
| Product | BREAST_PUMP |
| Compatible Model | Please reach out to seller to confirm compatibilit |
| Compatible Brand | Please reach out to seller to confirm compatibilit |
| Type | BREAST PUMP |
| Binding | Health and Beauty |
| IncludedComponents | Breast Flange |
| Material | Silicone |
| Model | 762767075874 |
| Color | White |
| Size | 19mm Flange Insert |
| Item Weight | 0.07 lbs |
| Bead Size | 19mm Flange Insert |
Check the listing for details. MompMuir 19mm Flange Insert Compatible with Momcozy M5, Only Suitable for Use wi. Color: White, Condition: New. Listed at 14.20 USD.