| Brand | Hart Puzzles |
|---|---|
| Product Weight (lb) | 1.8 lb |
| Returnable | 90-Day |
| Manufacturer Warranty | 100% Customer Satisfaction |
| Product Height (in) | 10 in |
| Product Length (in) | 2 in |
| Product Width (in) | 12 in |
| UPC | 7445045982998 |
Check the listing for details. Mon Petit Paris Puzzle by Jennifer Garant. Condition: New. Listed at 28.41 USD. Enjoy the Parisians as they enjoy the art district in their city of lights in this 24 in. By Jennifer Garant. We're happy to help. We do not accept P.O. Boxes. Weight: 1.8 lb.