| Title | Mondo 16924 Inflatable, Colour, One Size |
|---|---|
| Item Height | 190mm |
| Item Width | 30mm |
| Item Weight | 116g |
| Brand | Mondo |
| Color | Colour |
| Item Length | 130mm |
| Material | Synthetic |
| Style | casual |
| Type | Bracelets |
| Size | One Size |
| MPN | 16924 |
| UPC | 8001011169245 |
Check the listing for details. Mondo 16924 Inflatable, Colour, One Size. Color: Colour, Condition: New with tags. Listed at 22.45 USD. MPN: 16924. Inflatable Frozen, Bangles. Color: Colour. Size: One Size. Style: casual. Item Length: 130mm.