| Size | 95" |
|---|---|
| Style | Modern |
| Item Width | 50" |
| Material | Polyester |
| Pattern | Abstract Floral |
| Type | Rod Pocket Panel |
| Color | Gray/Silver |
| Item Length | 95" or 108" |
| Length | 95", 132" |
| Width | 52" |
| Features | Rod Pocket Curtain |
| Transparency | Blackout |
| Brand | Monet |
Check the listing for details. Monet Flint Lined Gray/Silver Rod Pocket Window Curtain Panel 95" 108" Blackout. Color: Gray/Silver, Width: 52", Condition: New. Listed at 22.90 USD. One Monet Flint Lined Rod Pocket Window Curtain Panel. Two panels are needed to achieve the look in first photo. pattern/color: "flint" - gray/silver jacquard abstract floral. product information: add a touch of sophistication to any room with Lined Rod Pocket Window Panel.