| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Wall Unit |
| Color | White |
| Material | MDF |
| Style | Modern |
| Item Height | 33.3cm |
| Item Width | 19.5cm |
| Item Length | 10cm |
| Assembly Status | Assembly Required |
| Item Weight | Approx.1.2kg |
| Number of Shelves | 1 |
| Room | Living Room |
| Mounting | Wall Mounted |
| Additional Parts Required | Yes |
| Department | Adult |
Check the listing for details. Monitor TV Top Rack Accessory Set-top Box Holder Bracket Shelf For Storage US. Color: White, Condition: New. Listed at 23.67 USD. Back Space: The product back adopts a groove design to organize cables, making it look neater. Life needs rituals, starting with neatly organizing your belongings! This set-top box shelf is made of high-quality material for a long service life.