| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Monoprice |
| Compatible Brand | Universal |
| Type | Speaker Selector |
| Item Height | 2" |
| Item Length | 9" |
| Item Weight | 5" |
Check the listing for details. Monoprice 4-Channel Speaker Selector - Used Lightly - $14. Condition: Used. Listed at 14.00 USD. Monoprice 4-Channel Speaker Selector - Used Lightly - $14.00 Used occasionally for one year, then put aside. Downsizing and finding this good electronic unit a home. One stereo output in and any of 4 speaker outs can be engaged. See pix.