| Brand | Moog |
|---|---|
| Part Number | 14MZ78K |
| Part Details | Universal Joint -- Non-Greasable Super Strength U-Joint |
| Fit Model | B4000 |
| Fit Make | Mazda |
| Fit Years | 1995 1994 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 |
| CS-SKU | 400:14MZ78K |
| Manufacturer Part Number | 14MZ78K |
Check the listing for details. Moog 14MZ78K Universal Joint Fits 1994-2009 Mazda B4000. Condition: New. Listed at 26.12 USD. 1994-1997 Mazda B4000 4WD. 1994-1997 Mazda B4000 RWD Extended Cab Pickup 2dr. 1994-1997 Mazda B4000 4WD Extended Cab Pickup 2dr 125.0. Notes: Universal Joint -- Non-Greasable Super Strength U-Joint. 1994 Mazda B4000 RWD Standard Cab Pickup 2dr.