| Brand | Moog |
|---|---|
| Part Number | 41VG34V |
| Part Details | Universal Joint Strap Kit |
| Fit Model | Silverado 1500 |
| Fit Make | Chevrolet |
| Fit Years | 2000 2001 2004 2003 1999 2002 2005 2006 2007 2008 2009 2010 |
| CS-SKU | 400:41VG34V |
| Manufacturer Part Number | 41VG34V |
Check the listing for details. Moog 41VG34V U Joint Strap Kit Fits 1999-2015 Chevy Silverado 1500. Condition: New. Listed at 21.20 USD. 2002-2003 Chevrolet Silverado 1500 RWD Standard Cab Pickup 2dr. 2001 Chevrolet Silverado 1500 RWD Extended Cab Pickup 4dr Manual. 1999-2001 Chevrolet Silverado 1500 4WD. 1999-2001 Chevrolet Silverado 1500 RWD.