| Brand | Moog |
|---|---|
| Fit Make | Hyundai |
| Fit Model | Tiburon |
| Fit Years | 2003 2004 2005 2006 2007 2008 |
| Part Details | Alignment Camber Kit -- From Minus 1-3/4 to Plus 1-3/4 Degrees... |
| Part Number | 87SH46K |
| Placement on Vehicle | Front |
| CS-SKU | 400:87SH46K |
| Manufacturer Part Number | 87SH46K |
Check the listing for details. Moog 87SH46K Front Alignment Camber Kit Fits 2003-2008 Hyundai Tiburon. Condition: New. Listed at 26.58 USD. 2003-2008 Hyundai Tiburon. Position: Front. Warranty Policy. Product Information.