| Brand | SENDERPICK |
|---|---|
| Type | Bead & String Curtains |
| Color | Chromatic Colour |
| Material | Bamboo, Wood, Cotton Thread |
| Room | Any Room |
| Style | Chinese Style |
| Item Length | 190cm/74.89 in |
| Item Width | 90cm/35.43in |
| Department | Adults |
| Size | 90*190 cm/35.43*74.89 in |
| Mounting | Door/Window-mounted |
Check the listing for details. Natural Bamboo Beaded Curtain Colorful Boho Bamboo Beaded Window Doors Divider. Color: Chromatic Colour, Condition: New. Listed at 45.64 USD. This wooden beaded curtain features round bead pendants at the bottom, enhancing its drape and visual appeal. Each bead is threaded with durable cotton, ensuring longevity and resilience. Color: Chromatic Colour.