| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Bead & String Curtains |
| Color | Chromatic Colour |
| Material | Bamboo, Wood, Cotton Thread |
| Features | Indoors |
| Room | Any Room |
| Style | Chinese Style |
| Item Length | 190cm/74.89 in |
| Item Width | 90cm/35.43in |
| Department | Adults |
| Size | 90*190 cm/35.43*74.89 in |
| Mounting | Door/Window-mounted |
Check the listing for details. Natural Bamboo Beaded Curtain Colorful Boho Bamboo Beaded Window Doors Divider. Color: Chromatic Colour, Condition: New. Listed at 45.65 USD. Specification Color: Chromatic Colour Material: Bamboo, Wood, Cotton Thread Surface Treatment: Roller Coating Style: Chinese Style Curtain Form: Bead Curtain Assembly Required: No Mount Type: Door/Window-mounted Number of Items: 1 Number of Strands: 38 Weave Type: Hand Made Gross Weight: 2.2kg/2.42lbs Net Weight: 2kg/2.2lbs Package Size: 95*15*5cm/37.4*5.91*1.97in Product Size(L&H): 90*190 cm/35.43*74.89 in Package Included 1* Wooden Beaded Curtain.