| Fill Material | Leather |
|---|---|
| Color | Brown |
| Year Manufactured | 2023 |
| Item Length | 35 in |
| Additional Parts Required | No |
| Brand | Unbranded |
| Department | Adults |
| Type | Sofa |
| Care Instructions | Avoid Harsh Chemicals |
| Assembly Required | No |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Back Style | High Back |
| Item Height | 39 in |
| Number of Items in Suite | Two-Piece |
| Packaging | Box |
| Frame Material | Wood |
| Room | Living Room |
| Item Width | 67 in |
| Armrest Height | 24 in |
| Upholstery Fabric | Leather |
Check the listing for details. Natural Leather Couch, $1,000. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 1000.00 USD. Natural Leather Couch, $1,000