| Assembled Product Dimensions (L x W x H) | 19.75 x 15.50 x 1.00 Inches |
|---|---|
| Color | Teal |
| Material | Polypropylene Plastic |
| Item Length | 19.75 in |
| Brand | Unbranded |
| Mounting | Free Standing |
| Type | Shoe Rack |
| Assembled Product Weight | 1.15 lb |
| Care Instructions | Hand Wash Only |
| Item Height | None |
| Features | Portable |
| Item Width | 15.5 in |
Check the listing for details. Stalwart All Weather Boot Tray - Small Water Resistant Plastic Utility Shoe Mat. Color: Teal, Condition: New. Listed at 24.95 USD. The mud mat easily rinses clean with water and a soft cloth, and you can use it inside in your mud room, or outdoors on your porch, deck, or patio as well as in your car, van, or RV to protect your interior from water and dirt.