| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Pattern | Nautical |
| Type | Bookends |
| Item Height | 10.5 in |
| Style | Nautical |
| Material | Ceramic |
| Item Length | 5in |
| Unit Quantity | 2 |
| Subject | Lighthouse |
| Item Width | 4.5 in |
Check the listing for details. Nautical Lighthouse Bookends Stainmaster Boat Sailboat. Condition: Used. Listed at 25.50 USD. Some visible wear on the paint, as seen in the pictures. Otherwise, excellent overall condition! Shipping will be swift and secure via insured postal carrier.