| Country of Origin | China |
|---|---|
| Weight | 19 |
| UPC | 0816203015952 |
| Brand | Victrola |
| Type | Record Player |
| Item Height | 11.50 in |
| Model | VTA-600B-OAK |
| Connectivity | Bluetooth |
| MPN | VTA-600B-OAK |
| Band | AM/FM |
| Features | Bluetooth |
| Item Length | 19.50 in |
| Audio Outputs | Headphone Jack |
| Item Width | 14.50 in |
| Item Weight | 18.9 lbs |
Check the listing for details. Navigator 8-in-1 Wood Record Player. Condition: New, Made in China. Listed at 139.99 USD.