| Handle Finish | Brass |
|---|---|
| Required Tools | No Tools Required |
| Color | Multicolor |
| Material | Mahogany |
| Item Length | 18 in |
| Brand | Jonathan Charles |
| Mounting | Free Standing |
| Number of Shelves | 1 |
| Type | Bar Cabinet |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 66 in |
| Model | NC500547-ABS |
| Number of Doors | 2 |
| Features | Assembled |
| Item Width | 36 in |
Check the listing for details. NC500547-ABS, Jonathan Charles Sapphire Bar Cabinet. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 7908.00 USD. Jonathan Charles Sapphire Bar Cabinet. Open the doors to reveal a sleek lacquered interior, complete with dedicated wine storage and convenient drawers for all your bar essentials.