| Supported Scanning Sizes | A4 (210 x 297 mm) |
|---|---|
| Grayscale Depth | 8 Bit |
| Color Depth | 48 Bit |
| Memory | 8 MB |
| Supported Paper Size | A4 (210 x 297 mm) |
| Brand | Neat |
| Type | Desktop Scanner |
| Unit Type | Unit |
| Technology | Laser |
| Maximum Resolution | 600 x 600 DPI |
| Item Height | 9in |
| Image Sensor | Contact Image Sensor (CIS) |
| Model | NeatDesk |
| Connectivity | USB 1.0/1.1 |
| Features | Scanner |
| Scanning Resolution | 600x600 DPI |
| Country/Region of Manufacture | China |
Check the listing for details. Neat Desk Desktop Scanner and Digital Filing. Condition: Open box. Listed at 110.00 USD. The image shows the NeatDesk Desktop Scanner and Digital Filing System. This Neat Desk is a new item. The color is red. The only piece that has been out of the original box is the instruction book.