| Country of Origin | United Kingdom |
|---|---|
| Age Level | 12+. WARNING. Not suitable for children under 36 months. |
| Character Family | Warhammer 40K |
| Item Weight | 340 |
| Language | English |
| Miniature Condition | Unassembled & Unpainted |
| Product Type | Unit |
| Specialist Game | Warhammer 40K |
| Title | Necrons Ophydian Destroyers Warhammer 40K |
| Brand | Games Workshop |
| Army | Necrons |
| Type | Miniatures |
| Game | Warhammer 40K |
| MPN | 4932 |
| Chapter/Regiment | Necrons |
Check the listing for details. Necrons Ophydian Destroyers Warhammer 40K. Condition: New, Made in United Kingdom. Listed at 55.25 USD. We Appreciate It! Sigmarite Chapel Of The Empire Old World Terrain. You might also like.