| Brand | Nee Doh |
|---|---|
| Type | Squeeze Ball |
| Color | Blue |
| Item Height | 2 in |
| Features | Tear-Resistant |
| Item Length | 2 in |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 2 in |
| Country of Origin | China |
| UPC | 019649518005 |
Check the listing for details. Nee Doh Nice Cube - Super Solid Squish! (Blue) - Brand New/Factory Sealed!. Color: Blue, Condition: New with box, Made in China. Listed at 24.99 USD. Nee Doh Nice Cube - Super Solid Squish! (Blue) - Brand New/Factory Sealed!.