| Brand | Schylling |
|---|---|
| Type | Squeeze Ball |
| Color | Random |
| Item Height | 2 in |
| Features | Tear-Resistant |
| Material | Silicone |
| Item Length | 2 in |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 2 in |
| Country of Origin | China |
| UPC | 019649518005 |
Check the listing for details. Nee Doh Nice Cube - Super Solid Squish! - (Blue Only) New!. Color: Random, Condition: New with box, Made in China. Listed at 19.99 USD. New! Nee Doh Nice Cube - Super Solid Squish! - (Blue And Purple). Sold as individual. Please message me your color choice.