| Brand | Schylling |
|---|---|
| Type | Squeeze Ball |
| Color | Purple |
| Item Height | 2 in |
| Features | Tear-Resistant |
| MPN | 25291HY |
| Material | Silicone |
| Item Length | 2 in |
| Item Weight | 8 oz |
| Item Width | 2 in |
| Country of Origin | China |
| UPC | 0019649518005 |
Check the listing for details. Nee Doh Nice Cube - Super Solid Squish! (Purple) - Brand New/Factory Sealed!. Color: Purple, Condition: New with box, Made in China. Listed at 19.99 USD. Nee Doh Nice Cube - Super Solid Squish! (Purple) - Brand New/Factory Sealed!.