| Brand | Nee Doh |
|---|---|
| Type | Squeeze Ball |
| Unit Type | Unit |
| Power Source | 3 Years |
| Item Height | 3 in |
| Color | Multicolor |
| Features | Tear-Resistant |
| Material | Silicone |
| Item Length | 3 in |
| Item Weight | 1 lb |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Nee Doh Nice Cube Swirlin' USA (2026). Color: Multicolor, Condition: New with box, Made in United States. Listed at 25.00 USD. New in box