| Brand | Nee Doh |
|---|---|
| Type | Squeeze Cube |
| Color | Blue, Red, White |
| Item Height | 2.5 in |
| Features | Super Solid Squish |
| MPN | SUNCBND |
| Material | Solid squish |
| Item Length | 2.5 in |
| Item Weight | 0.34 lb |
| Item Width | 2.5 in |
Check the listing for details. Nee Doh Nice Cube Swirlin' USA Squeeze Cube, Super Solid Squish 2.5 in. Color: Blue, Red, White, Condition: New with box. Listed at 17.99 USD. Nee Doh Nice Cube Swirlin' USA Squeeze Cube, Super Solid Squish 2.5 in.