| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Squeeze Ball |
| Unit Type | Unit |
| Color | Blue |
| Item Height | 2 in |
| Features | Tear-Resistant |
| Material | Silicone |
| Item Length | 2 in |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Weight | 1 lb |
| Item Width | 2 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Nee Doh Nice Cubes Ice Cube Toy Fidget Super Solid Squish Blue*. Color: Blue, Condition: New with box, Made in China. Listed at 15.50 USD. Fun to squeeze, squish, and stretch in your hands. This squish sensation feels soft when slow squished and firm when fast squished.