| Brand | Needoh |
|---|---|
| Type | Squeeze Ball |
| Unit Type | Unit |
| Color | Blue |
| Item Height | 3 in |
| MPN | 25350HY |
| Features | Tear-Resistant |
| Material | Silicone |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Weight | 1 lb |
| Item Width | 2 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. NeeDoh Blue Galactic Glow Dream Drop Shylling Squishy Toy. Color: Blue, Condition: New with box, Made in China. Listed at 42.99 USD.