| Brand | unbranded |
|---|---|
| Color | Red |
| Country of Origin | China |
| Item Height | 9.1 cm |
| Item Length | 7.5 cm |
| Item Weight | 0.2 kg |
| Item Width | 7.5 cm |
| Type | 1 |
Check the listing for details. Needoh Limited Edition Dr Pepper Nice Cube Suptid Squish. Color: Red, Condition: New with box, Made in China. Listed at 19.99 USD. Due to lighting effects and display angles, there may be color differences in the product.