| Power Source | 3 Years |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Silicone |
| MPN | 25307HY |
| Item Length | 6 cm |
| Brand | Nee Doh |
| Type | Squeeze Ball |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 6 cm |
| Features | Tear-Resistant |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Weight | 1 lb |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 6 cm |
Check the listing for details. NeeDoh Nice Cube Blue, New, Sealed. Ships Quick And With Care. Color: Blue, Condition: New with box, Made in China. Listed at 12.25 USD. New needoh nice cube