| Brand | NeeDoh |
|---|---|
| Type | Squeeze Ball |
| Item Height | 4 in |
| Color | Multicolor |
| Features | Super Solid Squish |
| Material | Maltose |
| MPN | 25361HY, NCBND |
| Item Length | 4 in |
| Item Weight | 0-3 oz |
| Item Width | 4 in |
Check the listing for details. NeeDoh Nice Cube Squeeze Multicolor 25361HY. Color: Multicolor, Condition: New with box. Listed at 18.00 USD.