| Brand | Needoh |
|---|---|
| Type | Squeeze Ball |
| Item Height | 7.7 cm |
| Color | White |
| Item Length | 3.6 cm |
| Unit Quantity | 6 |
| Item Width | 2.2 cm |
| Item Weight | 0.015 kg |
Check the listing for details. NeeDoh Snowball Crunch. Color: White, Condition: New with box. Listed at 32.00 USD. NeeDoh Snowball Crunch.