| Compatible Brand | Universal |
|---|---|
| Light Color | White: Clear |
| EC Range | A+++ - D |
| Power Source | AC-Powered |
| Color | Black |
| Brand | Neewer |
| LED/Bulb Count | More Than 200 |
| Type | Lighting Kit |
| Energy Star | 3 Stars |
| Voltage | 12 V |
| Model | Neewer 288A |
| Light Type | LED |
| Features | Panel |
| Power | 45 W |
Check the listing for details. Neewer NL-660 Dimmable Large LED Video Light Panel. Color: Black, Condition: Used. Listed at 35.00 USD. The Neewer NL-660 Dimmable Large LED Video Light Panel is a versatile and high-quality lighting kit designed for photographers and videographers. With more than 200 LED bulbs, this panel provides clear white light for a professional look.