| Country of Manufacture | Vietnam |
|---|---|
| Material | Wood |
| Collection | Neil |
| Brand | Benjara |
| Model | BM314629 |
| MPN | BM314629 |
| Color | Brown |
| Type | Pub Tables |
| Item Height | 36" |
| Item Width | 24" |
| Item Length | 48" |
| Category | Pub Tables |
| California Prop. 65 Warning | Yes |
| Upholstery Fabric | Wood |
| Set Includes | Neil 3 Piece Counter Height Set- 1 Table- 2 Stools- Cherry Brown |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Wood |
| Firmness | Wood |
| Frame Material | Wood |
| Department | Pub Tables |
| Compatible Brand | Benjara |
| Product | Neil 3 Piece Counter Height Set- 1 Table- 2 Stools- Cherry Brown |
| Installation | Yes |
| UPC | 198288035842 |
Check the listing for details. Neil 3 Piece Counter Height Set- 1 Table- 2 Stools- Cherry Brown Solid Wood. Color: Brown, Condition: New. Listed at 449.94 USD. The sturdy solid wood construction has a rich cherry brown finish and unique turnbuckle accents. Check out our Neil collection for more. Three piece counter height set including one counter height table and two counter height stools.