| Input/Output Ports | USB Out |
|---|---|
| Analog/Digital | Digital |
| MPN | LX25+ |
| Item Length | 18 in |
| Brand | Nektar |
| Type | Keyboard Controller |
| Item Height | 3 in |
| Model | Impact LX25+ |
| Features | Pad Triggers, Faders, Transport Controls, USB Compatible, Software Included |
| Item Weight | 4 lbs |
| Item Width | 10 in |
Check the listing for details. Nektar Impact LX25+ USB MIDI Keyboard Controller, 25 Synth Keys, Pad Triggers. Condition: Open box. Listed at 125.00 USD. Nektar Impact LX25+ USB MIDI Keyboard Controller, 25 Synth Keys, Pad Triggers