| Set Includes | Grill Scraper |
|---|---|
| UPC | 0674651103634 |
| Number of Items in Set | Six-Piece |
| Head Material | Steel |
| Size | Medium |
| Color | Black |
| MPN | 556076 |
| Brand | NEMCO |
| Type | Scraper Blade |
| Item Height | 4 in |
| Number in Pack | 6 |
| Model | 55607-6 |
| Style | Scraper |
| Features | Gas |
| Finish | Matt |
| Item Width | 6 in |
| Item Weight | 0.25 lb |
Check the listing for details. Nemco 55607-6 Grill Scraper Blade Replacements 6 Pack. Color: Black, Condition: New. Listed at 21.99 USD.