| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Part Number | JWS50-12/A |
| Shelf | F-16 Tub 2 |
| Compatible Model | Lambda JWS50-12 / A |
| Input Voltage | 100-240VAC |
| MPN | JWS50-12/A |
| Brand | Nemic Lambda |
| Input Amperage | 0.9A |
| Output Amperage | 4.3A |
| Type | Power Supply |
| Voltage | 100-240VAC Input, 12V Output |
| Coil Voltage | 100-240VAC |
| Manufacturer | Nemic Lambda |
| Model | JWS50-12/A |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Output Voltage | 12V |
Check the listing for details. Nemic Lambda JWS50-12/A Power supply G24. Condition: Used. Listed at 60.00 USD. Used