| Shape | Cylinder |
|---|---|
| Coating | Nickel |
| Model | B25 |
| Custom Bundle | No |
| Item Width | 25mm |
| Material | Neodymium, NiCuNi |
| Grade | N35 |
| Number in Pack | 10 |
| Color | Silver |
| MPN | 8223 |
| Item Length | 25mm |
| Brand | Radial Magnets |
| Item Diameter | 25mm |
Check the listing for details. Neodymium N35 Pot Magnet. Color: Silver, Condition: New. Listed at 19.02 USD.