| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 60 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Size | 1 m 3m 5m |
| Cord Color | Multicolor |
| Department | Kids |
| Light Shape | Bulb |
| Sensor Type | Light |
| Energy Star | 10 Stars |
| LED String/Strip Type | WS2812 |
| Installation Area | Indoor & Outdoor |
| Type | Rope/Wire |
| MPN | Does not apply |
| LED Chip Code | 5050 |
| IP Rating | IP65 |
| Output Voltage | 12 V |
| Occasion | Baby Shower |
| Brand | Unbranded |
| EC Range | A+++ - G |
| Theme | Superhero |
| Power Source | Car Cigarette |
| Features | Flexible |
| Number of Settings | 1 |
| Character Family | Cars |
| Room | Hallway |
| Light Color | Blue |
| Lighting Technology | LED |
| Control Style | Wall Switch |
| Voltage | 5V |
Check the listing for details. Neon LED Light Glow EL Wire String Strip Rope Tube Decor Car Party + Controller. Condition: New. Listed at 6.99 USD.