| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Number of Items in Set | 2 |
| Pattern | All-Over |
| Shape | Round |
| Character | Eagle |
| Occasion | All Occasions |
| Color | Multicolor |
| Item Diameter | 2.76 in |
| Material | Neoprene |
| Item Length | 2.76 in |
| Personalize | No |
| Brand | Unbranded |
| Type | Coaster Set |
| Theme | American Eagle |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Item Width | 2.76 in |
| Character Family | Cars |
Check the listing for details. Neoprene Car Coaster "American Eagle". Set Of 2. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 10.00 USD. Neoprene Car Coasters "American Eagle". Set Of 2. Can Be Used In Your Car Or In Your Home. Hand Wash Only! All Coasters Are Made To Order. The Coasters Are New, I Put The Image On Both Coasters.