| Item Thickness | 0.25 Inches |
|---|---|
| Grade Rating | Commercial |
| Number Of Items | 1 |
| Shape | Rectangular |
| Unit Count | 1.0 Count |
| Item Dimensions L X W X H | 36 X 0.25 X 12 Inches |
| Size | 12" X 36" |
| Color | Black |
| Rubber Hardness | Firm |
| Rubber Type | Neoprene |
| Material | Neoprene |
| Rubber Color | Black |
| Sheet Thickness | 1/4 in |
| Durometer (Shore A) | Firm |
| Brand | Unbranded |
| Unit Type | in |
| Item Form | Sheet |
| Style | .250" Thick |
| Item Dimensions | 36 X 0.25 X 12 Inches |
| Item Shape | Rectangular |
| Unit Quantity | 1.0 |
Check the listing for details. Neoprene Rubber Sheet 1/4" Thick x 12" x 36" - Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 89.09 USD.