| Item Thickness | 0.25 Inches |
|---|---|
| Grade Rating | Industrial |
| Number Of Items | 1 |
| Shape | Rectangular |
| Unit Count | 1.0 Count |
| Item Dimensions L X W X H | 10 X 0.25 X 6 Inches |
| Size | 6" X 10' |
| Color | Black |
| Rubber Hardness | Not specified |
| Rubber Type | Neoprene |
| Material | Neoprene |
| Rubber Color | Black |
| Sheet Thickness | 1/4 in |
| Durometer (Shore A) | Not specified |
| Brand | Unbranded |
| Unit Type | ft |
| Item Form | Sheet |
| Style | .250" Thick |
| Item Dimensions | 10 X 0.25 X 6 Inches |
| Item Shape | Rectangular |
| Unit Quantity | 10 |
Check the listing for details. Neoprene Rubber Sheet 1/4" Thick x 6" Wide x 10' Long. Color: Black, Condition: New. Listed at 207.89 USD.