| Item Thickness | 0.13 Inches |
|---|---|
| Grade Rating | High Quality |
| Number Of Items | 1 |
| Shape | Rectangular |
| Unit Count | 1.0 Count |
| Item Dimensions L X W X H | 10 X 0.13 X 6 Inches |
| Size | 6" X 10' |
| Color | Black |
| Rubber Type | Neoprene |
| Material | Neoprene |
| Rubber Color | Black |
| Sheet Thickness | 1/8 in |
| Brand | Unbranded |
| Unit Type | ft |
| Item Form | Sheet |
| Style | .125" Thick |
| Item Dimensions | 10 X 0.13 X 6 Inches |
| Item Shape | Rectangular |
| Unit Quantity | 1 |
Check the listing for details. Neoprene Rubber Sheet 1/8" Thick x 6" x 10' - High Quality. Color: Black, Condition: New. Listed at 84.14 USD. Neoprene Rubber Sheet 1/8" Thick x 6" x 10'. High Quality Neoprene Rubber - Made in the USA. Strong, Durable, and Flexible: Our neoprene rubber is renowned for its incredible durability and flexibility.