| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Size: | 1" Wide X 1/8" Thick X 115" Long |
| Sheet Length | 18 in |
| Rubber Type | Rubber |
| Material | Rubber |
| Sheet Thickness | 1/8 in |
| Rubber Color | Black |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Neoprene Rubber Strips, 1" Wide X 1/8" Thick X 115" Long Adhesive Solid Rubber S. Condition: New, Made in United States. Listed at 15.99 USD.