| Brand | Nespresso |
|---|---|
| Type | Espresso Machine |
| Number of Cups | 1 |
| Compatible Capsule/Pad System | Nespresso |
| Coffee Type | Capsule |
| Color | black & white |
| Item Height | 12" |
| Model | Nespresso GCA1 |
| Type of Coffee Made | Espresso |
| Item Depth | 12" |
| Item Width | 8.25" |
Check the listing for details. NESPRESSO GCA1 VERTUOLINE ESPRESSO MACHINE BLACK WHITE FULLY TESTED. Color: black & white, Condition: Used. Listed at 49.99 USD. The Nespresso GCA1 Vertuoline Espresso Machine in black and white is a stylish and fully tested espresso machine designed for making a single cup of delicious espresso.