| Country of Origin | Unknown |
|---|---|
| Number of Items in Set | 3 |
| Shape | Square |
| Size | Various |
| Item Length | 7 1/2" |
| Personalize | No |
| Care Instructions | none |
| Number in Pack | 3 |
| Item Height | 7",6",5" |
| Style | Vintage/Retro |
| Features | monkeys |
| Item Width | 7 1/2" |
| Pattern | Animal Print |
| Color | Multicolor |
| Material | Wood |
| Item Depth | Varies |
| Brand | Unbranded |
| Type | Nesting Boxes |
| Assembly Required | No |
| Model | monkeys |
| Original/Reproduction | Original |
| Personalization Instructions | none |
Check the listing for details. Nesting Boxes Monkeys. Color: Multicolor, Condition: Used, Made in Unknown. Listed at 14.95 USD. The animal print pattern and multicolor design make these boxes a fun and unique addition to any room. Whether you're looking to declutter your space or add a decorative touch to your room, these monkey boxes are a great choice.