| PartNumber | VMA4500-10000S |
|---|---|
| Color | Gray |
| Items Included | Mount |
| Label | Arlo Technologies, Inc |
| MPN | VMA4500-10000S |
| Year Manufactured | 2017 |
| Publisher | Arlo Technologies, Inc |
| Brand | NETGEAR |
| Type | Quadpod Mount |
| NumberOfItems | 1 |
| Item Height | 5.9in |
| Model | VMA4500-10000S |
| Manufacturer | Arlo Technologies, Inc |
| Features | Outdoor/Weatherproof, Flexible Mount |
| Item Width | 2.75in |
| Item Weight | 1.69oz |
| Country of Origin | Vietnam |
| UPC | 0606449114928 |
Check the listing for details. NETGEAR Arlo Quadpod Mount Accessories Model No. VM4500. Color: Gray, Condition: New, Made in Vietnam. Listed at 12.00 USD.