| UPC | 0606449147452 |
|---|---|
| Color | Black |
| Ports | Ethernet (RJ-45) |
| MPN | CM2000100NAS, CM2000-100NAS |
| Item Length | 6.80 in |
| Brand | NETGEAR |
| Type | Cable Modem |
| Item Height | 8.20 in |
| Model | CM2000-100NAS |
| Maximum Wireless Data Rate | 2533 Mbps |
| Connectivity | Wireless, Wired-Ethernet (RJ-45), Wireless (Wi-Fi) |
| Features | For Gaming, Dual-Band |
| Number of LAN Ports | 1 |
| Item Width | 3.70 in |
Check the listing for details. NETGEAR CM2000 Nighthawk DOCSIS 3.1 Cable Modem. Color: Black, Condition: Used. Listed at 99.99 USD. Scratches and scuffs on the body. Also subject to change especially during peak periods.