| Ports | Ethernet (RJ-45) |
|---|---|
| Custom Bundle | No |
| Manufacturer Warranty | None |
| UPC | 0606449106657 |
| Brand | NETGEAR |
| Type | Cable |
| Item Height | 1.7 in |
| Color | Black |
| Model | NETGEAR Nighthawk AC1900 |
| Connectivity | Wireless-Wi-Fi 802.11ac |
| MPN | C7000-100NAS, C7000100NAS |
| Item Length | 9.66 in |
| Number of LAN Ports | 4 |
| Item Width | 8.31 in |
Check the listing for details. NETGEAR Nighthawk C7000v2 AC1900 Wi-Fi Cable Modem Router. Color: Black, Condition: Used. Listed at 34.95 USD. Not fully tested, powers on, includes warranty