| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Crimping Tool |
| Color | Black & blue |
| Weight | 850g |
| Size | 195*100*15mm |
| Case size | 265*145*55mm |
| Features | Easy and convenient to use |
| Package included | 1 x Network Cable Tester Tool Set |
| Custom Bundle | No |
| Bundle Description | / |
Check the listing for details. Network Ethernet LAN Kit Cat5e Cat6 Cable Tester Crimper Crimping Tool Set. Color: Black & blue, Condition: New. Listed at 27.59 USD. Suitable for Cat5 and for Cat5e cable with 8P8C plugs. Test RJ45 and RJ11 network cables. Easy and convenient to use. 1 x Network Cable Tester Tool Set. 1 pair Sandbag Punch Training Kids Children Boxing Gloves Boys/Girls Fight.